Právne služby

bnt attorneys in CEE

Skupinu bnt tvoria advokátske kancelárie v 10 krajinách strednej a východnej Európy a ponúka právne poradenstvo vo všetkých kľúčových odvetviach obchodného práva.

Vďaka pobočkám v Nemecku, Českej republike, Poľsku, na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Bielorusku, Litve, Lotyšsku a Estónsku a spolupráci s partnerskými spoločnosťami v iných krajinách v regióne ako je Rumunsko či Slovinsko, poskytuje bnt poradenstvo klientom v strednej, východnej a taktiež západnej Európy, ako aj v iných krajinách. Široké pokrytie menších trhov robí z bnt vedúcu medzinárodnú advokátsku kanceláriu v strednej a východnej Európe. bnt attorneys in CEE zároveň poskytuje právne služby vo viac ako jednej jurisdikcii prostredníctvom jednej kontaktnej osoby, pričom vždy zohľadňujeme konkrétne právne zvyklosti a jazyk individuálnej krajiny.

bnt attorneys in CEE, Bratislava

Už od roku 1999 sú pani JUDr. Margareta Sovova a pani JUDr. Zuzana Chudáčková úspešne činné v oblasti poradenstva pre zahraničných investorov na Slovensku. Z pôvodnej spolupráce pre nemeckú poradenskú spoločnosť došlo v roku 2003 k založeniu advokátskej kancelárie bnt – Sovova Chudáčková & Partner, s.r.o. Od roku 2006 sa kancelária rozrástla o ďalšieho partnera. V roku 2012 sa obchodné meno spoločnosti zmenilo na bnt attorneys-at-law, s.r.o.

bnt attorneys in CEE, Bratislava vedú v súčasnosti traja partneri – JUDr. Margareta Sovova, JUDr. Zuzana Chudáčková a Mgr. Ing. Dávid Oršula.

Náš tím v Bratislave sa neustále rozrastá. V súčasnosti má viac ako dvadsať kolegov a spolupracovníkov, z toho trinásť právnikov, ktorí plynule ovládajú nemecký a anglický jazyk na odbornej úrovni, a z ktorých väčšina absolvovala postgraduálne štúdium na zahraničných univerzitách v Nemecku a v Holandsku. Vďaka bohatým skúsenostiam vie stabilný tím odborníkov ponúknuť klientom vysoko kvalitné právne poradenstvo a výborné jazykové znalosti.

Kancelária v Bratislave sa špecializuje na oblasť M&A a Corporate Governance, pracovné právo, nehnuteľnosti, financovanie projektov, zdravotníctvo a farmaceutický priemysel, ochranu osobných údajov a konkurzy a reštrukturalizácie. bnt attorneys in CEE, Bratislava poskytuje poradenstvo medzinárodnej klientele z najrozličnejších hospodárskych odvetví, ku ktorým patria koncerny kótované na burze rovnako ako malé a stredné podniky.

Kontakt

bnt attorneys-at-law, s.r.o.
Cintorínska 7, SK-811 08 Bratislava
Phone +421 2 57 88 00 88
Fax +421 2 57 88 00 89
info.sk@bnt.eu

www.bnt.eu

SAEI poskytuje riešenia a pomoc pri Vašom zahraničnom obchode

Copyright 2015 | Slovenská asociácia exportérov a importérov SAEI | All Rights Reserved