Medzinárodný marketing

mediaWebOnline export je dnes považovaný za efektívny spôsob expanzie firmy do zahraničia. Používame overené postupy pre naše služby marketingu. Začíname s prípravou stratégie zodpovedajúcej vašim cieľom a rozpočtu, pokračujeme výberom efektívnych nástrojov pre oslovenie vašej cieľovej skupiny. Všetky naše riešenia smerujú ku generovaniu návštevníkov vašich webových stránok a ich premene na zákazníkov. www.mediaweb.sk


Pomáhame firmám nájsť a využiť nové príležitosti k rastu

Online export alebo e-Exporting je dnes považovaný za efektívny spôsob expanzie predaja do zahraničia. Online export pomáha malým a stredným firmám predávať “dvadsaťštyri hodín denne”, aj keď ich obchodníci spia. Online marketing a komerčné platformy sú finančne nenáročným a efektívnym spôsobom pre zvýšenie a rozšírenie geografického dosahu predaja vašich produktov a služieb. Firmy, ktoré chcú odolávať dnešným trendom, musia pôsobiť globálne a byť na internete. Dnes už jednoducho nestačí mať dobrú viacjazyčnú webovú stránku. Musíte byť viditeľní v záplave informácií na internete a využiť internet na expanziu Vášho podnikania globálne.

www.e-exporting.com

S použitím svetových databáz firiem a našich kapacít pre prieskum trhov vieme predstaviť firmy a produkty zákazníkom v zahraničí s cieleným online marketingom, email marketingom, telemarketingom, priamým marketingom a s pomocou komerčných platforiem.

Kompletné online riešenia pre malé a stredné podnikanie.

 Responzívne webové stránky

Mobilné smartfóny a tablety sa rýchlo stávajú multi-nástrojom vo svete komunikácie. Ponúkajú flexibilitu v prístupe k informáciám na internetových stránkach prakticky kdekoľvek. Preto je potrebné venovať pozornosť tomu, či sú Vaše webové stránky prispôsobené pre mobilné zariadenia. Viac, ako 73 % užívateľov internetu využíva pri surfovaní práve mobilné zariadenia. K 21. aprílu 2015 prijal Google novú politiku vyhľadávania webového obsahu a to, že nezobrazí vo vyhľadávaní stránky, ktoré nie sú pre dané použité zariadenie prispôsobené. Jednoducho povedané, ak Vaša internetová stránka nie je responzívna, potenciálni klienti Vás a Vaše služby, prostredníctvom mobilného zariadenia, nevygooglia. Cena od: 148,– EUR

Online marketing

Dnes už nestačí mať len dobrú webovú stránku, musíte aj dať o sebe vedieť a komunikovať s vašou cieľovou skupinou. Používame overené postupy pre naše služby online marketingu. Začíname s prípravou stratégie zodpovedajúcej vašim cieľom a rozpočtu a pokračujeme výberom efektívnych nástrojov pre oslovenie vašej cieľovej skupiny. Naše marketingové služby zahŕňajú analýzu webových stránok, analýzu konkurencie, plánovanie kľúčových slov, on-line reklamu a marketing na vyhľadávačoch (SEM), optimalizáciu webových stránok pre vyhľadávače (SEO), marketing na sociálnych sieťach, email marketing, automatizáciu marketingu, umiestnenie inzercie na elektronických inzertných portáloch, zápis firmy do online katalógov a adresárov, indexovanie do vyhľadávačov, či copywriting služby. Všetky naše riešenia smerujú ku generovaniu návštevníkov vašich webových stránok a ich premene na zákazníkov.

ETARGET reklama

Textová PPC reklama alebo banerová RTB reklama v sieti ETARGET zahŕňa zobrazenie na viac ako 1200 web stránkach (napr.: sme.sk, etrend. sk, hnonline.sk). Platba je v prípade textovej reklamy nastavená na počet kliknutí (pay per click) a v prípade banerovej reklamy na počet zobrazení. Služba umožňuje retargeting, čo v praxi znamená, že klientovi, ktorý navštívil Váš web, sa bude prednostne zobrazovať Vaša reklama a tak mu pripomeniete Vašu ponuku a služby.

Google Adwords

Reklama Google Adwords sa zobrazuje vo vyhľadávačoch pri zadaní nastavených kľúčových slov a je rozpoznateľná podľa malého oranžového obdĺžnika s textom reklama. Za službu Google Adwords platíte navyše iba vtedy, keď niekto klikne na Vašu reklamu, aby navštívil Vaše webové stránky, alebo keď Vám niekto zavolá. Sami rozhodujete o tom, koľko preinvestujete. Na začiatok si nastavte denný rozpočet, ktorý Vám vyhovuje. Mnohé firmy úspešne začínali s rozpočtom 5 – 10 € na deň.

Sociálne siete

Facebook, LinkedIn, či Twitter, sociálne siete sú v súčasnosti silným nástrojom online marketingu. Efektivita týchto marketingových kanálov môže stúpať geometrickým radom. Zabezpečíme, aby Váš marketing na sociálnych sieťach bol pravidelne aktualizovaný a svojím obsahom pre potencionálneho zákazníka atraktívny. To zahŕňa vytvorenie a profesionálne pravidelné spravovanie Vašich profilov a reklamných kampaní na sociálnych sieťach.

Online katalógy

Množstvo slovenských firiem, či živnostníkov ponúka svoje služby cez online katalógy (napr.: zoznam.sk, centrum.sk). Pravdou však je, že väčšina z nich má svoju ponuku urobenú takpovediac na kolene. To, ako sa prezentujete na internete, dáva potenciálnym zákazníkom na webe obraz o kvalite Vašich produktov a služieb. My Vám pomôžeme zanechať čo najlepší možný dojem pre potenciálneho zákazníka, vytvoríme efektívnu navigáciu pre Vašu landing page s cieľom prilákať Vašu cieľovú skupinu k ponuke Vášho portfólia.

Email marketing

V prípade, že ponúkate špecifický produkt pre konkrétnu cieľovú skupinu predstavuje pre Vás email marketing najoptimálnejšie riešenie Vašej elektronickej propagácie. Prieskumy dokazujú, že cielený e-mail marketing s ponukou zľavy má vysoké percento odozvy. Avšak, nie každá marketingová spoločnosť ho realizuje v súlade s platnou legislatívou. My to však vieme. Disponujeme širokou škálou profesijných databáz, ktoré môžeme uplatniť pri marketingovej stratégii určenej pre Vaše podnikanie.

Online inzercia

Osobne, keď hľadám nejaký produkt alebo službu, nevyhnem sa ani inzertným portálom. Pokiaľ dotyčný poskytovateľ nemá vlastnú “landing page”, na ktorú ma inzerát odkáže, zďaleka sa mu vyhnem. Spoločnosti, ktoré investujú do prvého dojmu vyhrávajú. Je na inzertných portáloch aj Vaša firma? Aký dojem o Vás zanechávate? My to vieme zlepšiť. Vytvoríme pre Vás obsahovo zaujímavú, pre klienta zrozumiteľnú a ľahko navigovateľnú elektronickú inzerciu na viac ako 140 inzertných portáloch doma a v zahraničí.

V roku 2014, viac ako 73,4% ľudí na internete používalo mobilné zariadenia. Či už chcete vytvoriť jednu aplikáciu alebo predávať aplikácie on-line, máme pre Vás riešenie. Vytvárame multiplatformové mobilné aplikácie s pomocou overených webových technológií: HTML5, CSS, JavaScript a PHP. Aplikácie pre iPhone, iPad, Android telefóny a tablety, a webové aplikácie. Spoločnosti môžu výrazne znížiť predajné náklady tým, že využívajú možnosti online samoobslužného prostredia.

Grafický dizajn

Oku lahodiace grafické spracovanie ide ruka v ruke s elektronickými a online marketingovými riešeniami pre Vaše podnikanie. Aj keď sú webové stránky a online prezentácie jedným z najlacnejších informačných a propagačných nástrojov, musia byť kvalitne navrhnuté aj po grafickej stránke. Ponúkame Vám prípravu grafických podkladov všetkých druhov – logá, bannery, pozadia, brand manuály, obálky publikácií, dizajn výročných správ, infografika, či plagáty a bilbordy. Klienti, ktorí chcú propagovať alebo publikovať nejakú tému na webe, musia prezentovať informácie prístupne, esteticky a potrebujú kvalitné grafické spracovanie materiálov. Spracujeme Vám podklady vo vektorovej aj rastrovej grafike.

SAEI poskytuje riešenia a pomoc pri Vašom zahraničnom obchode

Copyright 2015 | Slovenská asociácia exportérov a importérov | All Rights Reserved | Designed by: mediaWeb.sk